#PilnīgsLulū

“Pica Lulū” picu rullēšanas un cepšanas prasmēs ir ieguldījis vairāk nekā 20 gadus. Mēs to lietu sākām 1993. vai 1994. gadā (bet kurš vairs to atceras?), kad no Kanādas uz Latviju atvedām ideju par “īstām amerikāņu picām” – lielām, bagātīgām un gardām, un mazliet kreizī. (Bijām pilnīgi Lulū!). Šo gadu laikā “Pica Lulū” ir pieslīpējusi cepšanas prasmes un garšu nianses, lai tās kļūtu par “īstām picām mūsu cilvēkiem” un šodien godīgi varam teikt – esam izveidojuši picu gaumi Latvijā.

Šobrīd mums ir jau 14 picērijas, un apstāties nedomājam. Mūsu saimē ir vairāk nekā 300 kolēģi, kas rūpējas viens par otru un, protams, par picām. “Pica Lulū” ir jēdziens, kas atspoguļo mūsu dzīves stilu, ticību un pārliecību. Nav jau tā, ka esam sekta, kas no rītiem picas priekšā klanās un izsauc vienotus saukļus, bet mums tiešām garšo pica un priecājamies, ka varam bez kauna stāstīt par to, kā un no kā mēs tās cepam.

Skaidrs, ka šo gadu laikā “Pica Lulū” un picu cepšana ir kļuvusi par daudz ko vairāk nekā biznesu, tas ir mūsu aicinājums un sirdslieta. Godīgi? Mēs pa īstam mīlam divas lietas – picas un dzīvi – un abas gribam izbaudīt līdz ”pēdējai garoziņai”.

Tieši mīlestība pret picām un dzīvi ir palīdzējusi mums radīt kvalitatīvākās un gardākās picas Latvijā, ne vien tāpēc, ka izvēlamies augstvērtīgas izejvielas, bet arī tādēļ, ka dodam vaļu gan savām, gan mūsu klientu lullīgām idejām, ļaujot tiem uztjūnēt pašiem savu unikālo garšu.

Lai mūsu klientiem rūcošs vēders netraucē un ļauj baudīt dzīvi, nu tā pa īstam, piedāvājam gan diennakts piegādi, lai paēduši arī nakts zvēri, gan 49 un 69 minūšu garantiju. Ja nepaspēsim piegādāt norādītajā laikā – atdosim picu par brīvu!

Vai esat pamanījuši, ka picas vienmēr sagādā prieku un sajūsmu, rosina sarunas, veicina kopā būšanu? Jap, tieši to mēs jau sākotnēji gribējām panākt. Ja mēs mākam uzcept tādas picas, kas jums palīdz izbaudīt dzīves sniegtos mirkļus, tad, ko vairāk varam vēlēties? Nē, nu godīgi, ko?

Pica LuLū logo krāsains .png
Pica LuLū logo melnbalts .png

Pica LuLū logo krāsains .ai
Pica LuLū logo melnbalts .ai

Pica LuLū logo krāsains .pdf
Pica LuLū logo melnbalts .pdf

Pica LuLū logo krāsains .psd
Pica LuLū logo melnbalts .psd