Par to, kas svarīgs picu pasaulē
Ceturtdiena, 20. jūnijs, 2024
Maira, Rasa, Rasma
05.03.2021

Shortcut Films par 1 eur uz 30 dienām!

Shortcut Films par 1 eur uz 30 dienām!
  1. Akcija spēkā no 05.03.2021 līdz 21.03.2021.
  2. Akcija ir spēkā visā Latvijas Republikas teritorijā un attiecas uz visiem Lulu picas klientiem, kas akcijas periodā pieslēdz Shortcut Films priekšapmaksas pakalpojumu, izmantojot Lulu reklāmas materiālos pieejamo kodu.
  3. Akcijas periodā pieslēdzot Shortcut Films pirmajās 30 (trīsdesmit) lietošanas dienās izvēlētajam pakalpojumam tiek piemērota atlaide.
  4. Akcijas ietvaros pirmās 30 (trīdesmit) dienas Shortcut Films ir noteikta abonēšanas maksa EUR 1.00 (viens eiro un nulle eiro centi).
  5. Ja līdz piemērotās atlaides termiņa beigām neatteiksieties no pieslēgtā pakalpojuma, sākot ar 31. (trīsdesmit pirmo) pakalpojuma izmantošanas dienu, izvēlētajam pakalpojumam tiek piemērota abonēšanas maksa saskaņā ar standarta cenrādi.
  6. Akcijas ietvaros veicot viena izvēlētā pakalpojuma nomaiņu uz citu, stāsties spēkā abonēšanas maksa saskaņā ar standarta cenrādi.
  7. Kodu jāaktivizē līdz 2021. gada 21.martam reģistrējot jaunu Shortcut lietotāja kontu www.shortcut.lv/lulu
  8. Klients var pārtraukt lietot pakalpojumu jebkurā brīdī, apmeklējot www.Shortcut.lv.
  9. Kodu var izmantot autorizējoties ar esošo vai reģistrējot jaunu Shortcut lietotāja kontu. Ja Klientam jau ir aktīvs Shortcut pakalpojums, Klients var dalīties ar kodu ar trešo personu, kas būs jauns Shortcut pakalpojuma klients.