Par to, kas svarīgs picu pasaulē
Sestdiena, 25. maijs, 2024
Anšlavs, Junora
28.12.2018

Pica Lulū – pārspēj paši sevi

Pica Lulū – pārspēj paši sevi

Pie Desu picas Jaunā gada apņemšanās – Pica Lulū dara, nevis apņemas darīt!

Jaunas Pica Lulū picērijas, izveidota jauna mājaslapa lulu.lv, nemitīgi augošs darbinieku skaits (citu starpā, arī tu vari pieteikties darbam), jaunas piegādes automašīnas, papildināts gardo picu sortiments un vēl..vēl..Bet par visu pēc kārtas.

Lielisks sniegums 2018. gadā

2018. gads pierāda, ka vislielākais Pica Lulū jeb SIA Later LTD dzinulis attīstībai ir pārspēt pašiem sevi. Gada laikā picēriju tīklam pievienojušās 5 Pica Lulū picērijas – Pļavniekos, Vecmīlgrāvī, Tomsona ielā, Jelgavā un Jūrmalā. Arī virtuālā vide ieguvusi jaunu elpu ar jauno un ērto mājaslapu www.lulu.lv, kurā var ne tikai pasūtīt picu ar piegādi vai paņemt picu pac (PPP), bet arī būvēt picu pac (BPP) pēc savas gaumes, vēlmēm un kaprīzēm. Mājaslapa ērti lietojama arī caur mobilajām ierīcēm. Tagad pasūtījumu var veikt tik veikli, cik ilgi deg sarkanā gaisma luksoforā – pa ceļam uz mājām vai tuvāko Pica Lulū picēriju. Tagad tādas jau ir veselas 16! Ko vēl vairāk var vēlēties?

Jautājums "Kur paēst Rīgā" tagad ir izsmelts

Pica vieno - Labākā pica Rīgā vieno vel stiprāk! Tā šķēli pa šķēlītei saliedē draugus, radus, ģimenes, kolēģus. Mēs to zinām, tāpēc aicinām tikties mājīgā, siltā un pilnīgi renovētā Pica Lulū picērijā Blaumaņa ielā un Valdemāra ielā. Tagad un turpmāk Pica Lulū ir draudzīga vieta ģimenēm (bērniem patiks gardā pica Lācītis Lū), tikšanās vieta skolēniem, studentiem un īstiem picmīļiem. Mūsu mazākiem draugiem sākam piedāvāt arī bērnu ballītes Rīgā ar picu darbnīcu (Vecmīlgrāvī).

Plašāks picu sortiments un jauni pakalpojumi

Lai kāds būtu jautājums – pica ir pareizā atbilde. Bet kuru izvēlēties!? Šogad jau tā plašo picu sortimentu papildinājušas picas vegāniem – Veg-Romano, Veg-Rembo, gardēžu prieks – Garneļ-Tīģeris, arī Čempions, Čikita, Tunčo, pašiem mazākajiem – Lācītis Lū, bet simtgadei par godu - Pica Patriots. Un noteikti atceraties, ka vienmēr pa rokai ir Lulū īpašie piedāvājumi ar izdevīgiem komplektiem jebkurai izsalkuma pakāpei!

Uzlabots ēdienu piegādes autoparks

Pica vislabāk garšo karsta, tāpēc nodrošinām 49 un 69 minūšu ēdiena piegādes garantiju. Un tas pateicoties plašajam autoparkam, kas gada laikā audzis par teju 20 Pica Lulū piegādes automašīnām! Tās visas ir spilgtas, oriģinālas un atsvaidzina pelēko satiksmi Rīgas, Ādažu, Jūrmalas un Jelgavas ielās. Esam traki – traki ātri, jo, ja nepaspēsim garantētajā laikā, pasūtīto picu atdosim bez maksas. Tas gan attiecas tikai uz pasūtījumiem, kuros ir ne vairāk kā 2 picas.

Picas tagad var dāvināt

Vēl pašā gada nogalē steidzam iepriecināt un pārsteigt pēdējā brīža dāvanu meklētājus – sarūpētas ē-Dāvanu kartes. Lai kādi būtu svētki, Pica Lulū ē-Dāvanu karte būs tieši laikā. Četras cenu kategorijas liks priecāties gan devējam, gan saņēmējam. Uzdāvini draudzenei, kolēģim, vectēvam, māsai, ē, nu Tu jau saprati! Ar ē-Dāvanu karti saņēmējs pats varēs izvēlēties iecienītāko picu. Jo katra diena ar Pica Lulū ir kā svētki! 

Tas ir Pilnīgs Lulū!

Pica Lulū ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi un nu jau 350 darbinieku saimi nodrošina gardo Pica Lulū piegādi Rīgā un tās apkaimē 24h diennaktī, 7 dienas nedēļā. Augstvērtīgi produkti, gardas picas, jaudīgi auto un laimīgi klienti!  Lai ērti (pasūtot), ātri (saņemot) un garšīgi (baudot)! Vairāk par Pica Lulū »

Ja esi pieveicis tik daudz teksta un izlasījis visu "līdz pēdējāi garoziņai" ir laiks iestiprināties ...

Pasūtīt ēdienu