Par to, kas svarīgs picu pasaulē
Otrdiena, 23. jūlijs, 2024
Magda, Magdalēna, Magone, Mērija
07.07.2021

Pica Lulū vēsturiskā piegāde

Pica Lulū vēsturiskā piegāde

Nav noslēpums, ka Pica Lulū vienmēr ir gatava realizēt vistrakākās un izaicinošākās klientu idejas, tāpēc, ko līdz klients pasūtīja 440 picas, uzņēmums bija gatavs iesaistīt gandrīz visas Rīgā esošās picērijas, lai realizētu šādu vēsturisku pasūtījumu. Vislielāko izaicinājumu sagādāja tas, ka visas 440 picas bija nepieciešams piegādāt vienlaicīgi vienā konkrētā vietā un laikā.

Šis laiks sakrita ar brīdi, kad uzņēmums apritē palaida atjaunoto vēsturisko ugunsdzēsēju auto GAZ 5312, kas tika iegādāts pirms 3 gadiem izsolē no Augšlīgatnes pašvaldības, un nu uzņēmums devis tam otro dzīvību, to pilnībā atjaunojot.

Lai realizētu grandiozo pasūtījumu, tika iesaistītas 10 picērijas, pasūtījums tika piegādāts ar 8 piegādes auto, 1 Pica Lulū izbraukuma busu un jau iepriekš minēto atjaunoto vēsturisko ugunsdzēsēja auto.

Vīrusa “COVID-19” izplatības laikā uzņēmums uz laiku bija slēdzis 3 picērijas, kuras tuvākajā laikā plāno atkal atvērt apmeklētājiem. Pica Lulū darbojas dzeltenajā drošības zonā, kas nozīmē, ka visi picu cienītāji tiek gaidīti baudīt picas uzņēmuma piedāvātajās terasēs. Kā arī uzņēmums ir atvērts picu baudīšanai iekštelpās, uzrādot attiecīgos dokumentus.

Pica Lulū vienmēr rūpējas par darbinieku un klientu drošību, veic dažādus preventīvus pasākumus – arī regulāri pārbauda darbinieku veselību, uzrauga, lai viņi ievērotu visas noteiktās higiēnas prasības, kā arī nodrošina picēriju klientus ar roku dezinfekcijas līdzekļiem. Tāpat Pica Lulū ikdienas darbam ir izstrādātas stingras vadlīnijas un procesi, kā darbiniekiem jārīkojas – picērijās regulāri tiek dezinficēti galdi, rokturi u.c. saskarsmes zonas, kā arī tiek dezinficētas picu piegādes somas un automašīnas.