Par to, kas svarīgs picu pasaulē
Otrdiena, 28. maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
21.11.2022

Jauna diennakts picērija Teikā!

Jauna diennakts picērija Teikā!

Picu cienītājiem durvis vērusi vaļā 17. Pica Lulū picērija, kas tagad nodrošina diennakts ēdināšanu arī Teikas rajonā. Jaunā picērija atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 226.

Viens no Pica Lulū dibinātājiem Elmārs Tannis atklāšanā nespēja slēpt savu gandarījumu: “Jūs jau zināt, ka mēs esam celmlauži, un mums patīk būt pirmajiem – esam pirmā picērija Latvijā, kas nodrošināja diennakts piegādi, pirmie piedāvājām picu uz pilngraudu pamatnes, un vēlāk pirmie piedāvājām picu vegāniem un vēl daudz ko citu. Šogad beidzot varējām piepildīt sapni un atvērt picēriju Teikas rajonā! Un tā būs mūsu 17. picērija, kas, jāatzīst, ir visai iespaidīgs skaitlis. Ne mazāk svarīgi ir uzturēt augstu garšas kvalitāti, ko novērtē mūsu klienti, un to nodrošinām, atbalstot vietējos pašmāju ražotājus, kas parūpējas par augstākā labuma izejvielām mūsu picām”.

Ballīšu atmosfērā pie gardas picas šķēles varēja tikt ikviens. Pica Lulū valdes loceklei Maijai Zariņai un jaunās picērijas vadītājai Anastasijai Barteņevai svinīgo atklāšanas lenti pārgriežot, klātesošos gaidīja pārsteigumi – pirmajiem 226 apmeklētājiem tika dāvinātas bezmaksas picas šķēles un īpaša balva pirmajam klientam no Pica Lulū un tās sadarbības partneriem.

Pica Lulū tika dibināta 1993. gadā un pirmā picērija atklāta 1994. gadā – Pica Lulū Valdemāri. Šobrīd piedāvājumā ir 40 dažādu veidu un 3 dažādu izmēru pēc oriģinālām receptēm pagatavotas Ziemeļamerikas stila picas, kā arī salāti, zupas, deserti un mērces.